271299204_6800600640010211_5471384235189619511_n

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Straż dla Zwierząt w Polsce poszukuje super ludzi, którzy oddadzą się pomocy i poświęcą kilka chwil swojego czasu dla bezdomnych zwierząt. Jako organizacja pożytku publicznego niesiemy pomoc skrzywdzonym czworonogom i pragniemy dalej realizować statutowe cele. Dlatego też od ponad dekady wspólnymi siłami staramy się stać na straży dobrostanu zwierząt i dbamy o każdą pokrzywdzoną jednostkę, która potrzebuje naszej interwencji. Reagujemy na sygnały przemocy z zewnątrz, z pomocą służb mundurowych interweniujemy tam, gdzie jest to konieczne, zabezpieczamy zwierzęta i zapewniamy im godne warunki bytowe oraz leczenie a finalnie szukamy kochających domów.
Aby ten proces dalej realizować potrzebujemy ludzi kochających zwierzęta, którzy w ramach wolontariatu rzetelnie zaopiekują się stworzeniem przebywającym w organizacji, zapewnią im bezpieczeństwo i komfort, dadzą namiastkę własnego domu.
Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pomagać fizycznie w pracach porządkowych, dbać o dobro zwierzaków i wspierać je swoją dobrocią i ciepłem zajrzyj do nas. Pamiętaj, wszystkiego Cię nauczymy, przekażemy istotną wiedzę, a za ofiarowane serce odwdzięcza Ci się nasze czworonogi.
Zadzwoń do nas, umów się na spotkanie, 22 353-50-60. Czekamy na Ciebie, my zwierzaki.

Możliwość komentowania została wyłączona.