279476567_363816149123146_1607104315068429637_n

WSPARCIE OD EUROPÄISCHER TIER- UND NATURSCHUTZ E. V.

Kochani!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą informacją!
Otóż niemiecka organizacja Europäischer Tier- und Naturschutz e. V. działająca na rzecz dobrostanu zwierząt przekazała Straży dla Zwierząt w Polsce darowiznę w wysokości 3000 EUR na jedzenie dla naszych podopiecznych i ich leczenie! 🙂
W tym miejscu chcieliśmy złożyć serdeczne i gorące podziękowania Europäischer Tier- und Naturschutz e. V. za okazaną pomoc i wsparcie finansowe w tych ciężkich czasach. Zdajemy sobie bowiem doskonale sprawę, że obecna sytuacja związana z epidemią COVID-19 stawia przed organizacjami pozarządowymi, fundacjami i stowarzyszeniami na całym świecie wysokie wymagania, a jednak nasi niemieccy Przyjaciele postanowili nas wesprzeć w naszych działaniach. Motywuje nas to do dalszej pracy, dodaje sił i energii do podejmowania kolejnych wyzwań. Jest to też dla nas potwierdzenie, że jeśli chodzi o ochronę praw zwierząt, zapewnienie im godnych warunków życia, to granice nie istnieją i wszyscy stoimy po tej samej stronie – stronie praw zwierząt.
Jeśli chcielibyście poznać Europäischer Tier- und Naturschutz e. V. zajrzyjcie na stronę www.etn-ev.de, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej.
Oh, nasi milusińscy, ci mali, ci więksi i ci całkiem duzi, też się ucieszą na samą myśl o pełnych brzuchach (swoich oczywiście 😉 ) oraz dostępie do leków (dla potrzebujących oczywiście 😉 )
https://www.facebook.com/einsatzfuertiereinnot/

Możliwość komentowania została wyłączona.