Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszym stowarzyszeniu dla zwierząt wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc czworonożnym podopiecznym. Staramy się promować naszą działalność i uświadamiać jak ważna jest profilaktyka weterynaryjna czy dermatologia zwierzęca. Z naszymi akcjami próbujemy dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy!

Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy!

Zostań Wolontariuszem

Zostań Wolontariuszem

Wolontariat jest super!
Wsparcie od Europäischer Tier- und Naturschutz e. V.

Wsparcie od Europäischer Tier- und Naturschutz e. V.

Kochani! Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą informacją! Otóż niemiecka organizacja Europäischer Tier- und Naturschutz e. V. działająca na rzecz dobrostanu zwierząt przekazała Straży dla Zwierząt w Polsce darowiznę w wysokości 3000 EUR na jedzenie dla naszych podopiecznych i ich leczenie! :)
Pomagamy przez kupowanie

Pomagamy przez kupowanie

Kochani, zapraszamy Was do akcji, każdy może przyłączyć się do pomocy dla zwierząt. Akcja charytatywna Maxi Zoo i Real Nature trwa! Kup puszkę̨ karmy Real Nature dla psa lub kota ze specjalnym zielonym znaczkiem, a my przeznaczymy 10% ceny sprzedaży dla Straży dla Zwierząt. Więcej informacji o akcji znajdziesz na: https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty oraz pod adresem: www.real-nature.com/pl/pomagamy
Ręce do głaskania potrzebne :)

Ręce do głaskania potrzebne :)

Poszukujemy ludzi, którzy oddadzą się pomocy dla bezdomnych zwierząt.
Apelujemy o pomoc!

Apelujemy o pomoc!

Nie mamy pieniędzy, żeby ratować kolejne zwierzęta...
Strona 1 z 2212345...1020...Ostatnia »