Zwierzęta do adopcji

Podaruj naszym podopiecznym nowy dom

BATMAN

Batman chłopak do wzięcia, skończył 3 lata.Kocurek jest bardzo nieśmiały, powoli poznaje nowe środowisko, trzeba czasu, aby przekonał się do nowego miejsca.Jak już pozna nowy dom, jest suuuper towarzyski, zabawny i bardzo śmiały. Wszystko go ciekawi, obcowanie z człowiekiem to jego pasja, chętnie je to, co człowiek. Lubi też kraść co mu się spodoba i chowa w dziwne miejsca znane tylko sobie. Kot jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i oczywiście ma czip. Na swój nowy dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie.

KOKO

Szukamy domu dla Koko, to facet w pełni sił, 3-latek. Taki trochę labrador na krótkich nogach (sięga do łydki) Jest świetnym kompanem do wycieczek, lubi inne psy, czasami daje znaki, że broni swojego opiekuna. Doskonały stróż domostwa nic nie umknie jego uwadze a właściciela traktuje jak wszystko, co najlepsze. Koko ma pełen pakiet zdrowotny. Szczepienia: wścieklizna obowiązkowo oraz choroby zakaźne, odrobaczony, oczywiście wykastrowany. Więc prosimy, podaj dalej…jeśli nie możesz adoptować, możesz też wpłacić kilka groszy na jego utrzymanie, dziękujemy. Na swój nowy dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie.

FRELA

Koteczka 3-letnia Frela poleca się do adopcji, to super babka taka przewodniczka stada, a zarazem indywidualistka. To bardzo ciekawska istotka, wszędzie jej pełno, szybko zawiera nowe znajomości z innymi kotami, ale też chetnie z nowo poznanym człowiekiem. Wszelkie zabawy to jej pasja czy to z człowiekiem, czy też sama, zabawa na całego. Spotkanie z weterynarzem nie jest jej obce i chętnie poddaje się zabiegom. Kocha wszelkie smakołyki. Frela to kot dla całej rodziny. Posiada wszelkie szczepienia, jest wysterylizowana, zaczipowana, czeka na swojego opiekuna w Straży dla Zwierząt w Warszawie.

HENIEK --ADOPTOWANY--

Czy to już Wielkanoc? E tam, to nasz Heniek poleca się do adopcji. Facet ma pięć wiosen i jest bardzo przyjazny do Świata. Uwielbia człowieka, biega za nim jak cień, koty i psy też nie są mu obce. Królik jest wykastrowany i zabezpieczony weterynaryjne. Czeka może właśnie na Ciebie w Straży dla Zwierząt ul. Wolska 60 Warszawa tel. 22 353-50-60

GAŁGAN --ADOPTOWANY--

Trzyletni Gałgan, czarny, puszysty taki trochę śpiący królewicz, lubi godzinami spać i niczym się nie przejmować. Gałgan żyje po prostu w swoim świecie , lubi spokojne życie, a inne koty w domu nie są przeszkodą, potrafi dzielić posłanie z innym kotem, a kolana człowieka to suuuper miejsce na drzemki. A jak już się obudzi, to zabawa wszystkim co się turla, to jego pasja. Kotek jest zaszczepiony, wykastrowany, ma czip. Na swój nowy dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie.

MUKA --ADOPTOWANA--

Muka 6-latka,sympatyczna, jeszcze trochę nieśmiała, ale lgnie do człowieka, bardzo pragnie głaskania i uwagi, jest otwarta na nowe znajomości z innymi kotami.traktuje nowych znajomych z należytym szacunkiem, ale też z dużą ciekawością. Koteczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, i zaczipowana. Na swój nowy dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie.

DORA --ADOPTOWANA--

Straż dla Zwierząt poszukuje kochającego domu dla 4,5 letniej suczki w typie buldoga francuskiego – Dory. Suczka jest radosna, nie boi się nowych miejsc, domaga się kontaktu z człowiekiem. Dora została odrobaczona, zachipowana i zaszczepiona, warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki we wskazanym terminie. Oczekuje na swojego opiekuna w siedzibie Straży dla Zwierząt przy ul. Wolskiej 60. Warszawa.

DYZIO --ADOPTOWANY--

Dyzio to 8 tygodniowy maluch który przyjechał interwencyjnie czeka na swój wymarzony, kochający dom w Siedzibie Straży dla Zwierząt w Wars zawie, ul Wolska 60 Piesek jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany. Warunkiem adopcji jest kastracja we wskazanym terminie w umowie adopcyjnej. Prosimy o udostępnianie, dziękujemy.

FANTA --ADOPTOWANA--

Mamy zaszczyt przedstawić Wam Fantę , bezgranicznie przemiłą 2 letnią suczkę o prawdziwie anielskim charakterze. Fanta jest wesołym, żywym I zrównoważonym psiakiem, uwielbia zabawy z innymi psami. Na spacerze z opiekunem to delikatna I kochana sunia, spogląda w oczy I nie sposób odmówić jej pieszczot . Fanta to istna słodycz wśród psów, została przywieziona interwencyjnie. Na miejscu została odrobaczona,odpchlona, zachipowana oraz wysterylizowana. Suczka oczekuje na swojego opiekuna który odmieni jej los. Straż dla Zwierząt ul.Wolska 60 Warszawa.

Wirtualna adopcja? czemu nie...?

Pamietaj że jeżeli nie masz warunków lub miejsca na adoptowane zwierzęta, możesz wesprzeć ich korzystając z wirtualnej adopcji.

WIĘCEJ ZWIERZĄT DO ADOPCJI NA NASZYM FACEBOOKU – CENTRUM ADOPCYJNE

Straż dla Zwierząt w Polsce
Jednostka terenowa