To wszystko dzięki Waszej miłości do zwierzaków

młoda para

Wspaniale, że są ludzie, którzy sądzą, że miłością trzeba się dzielić. Przecież jest to najwspanialsze uczucie w naszym życiu. Są także ludzie, którzy w tym Najwspanialszym Dniu w ich życiu – w dniu Ślubu chcą dzielić się Swoim szczęściem z innymi – i zamiast kwiatów proszą Gości o datki na szczytny cel. To niezwykłe i piękne. Dziękujemy tym Parom, które dzięki Swojej inicjatywie przyczyniają się do ratowania zwierząt przez Straż dla Zwierząt. Naszym Dobroczyńcom życzymy samych radosnych dni w szczęściu i miłości – wierzymy, że dzięki takim ludziom, ich dzieci zostaną wychowane w duchu poszanowania wszystkich żywych istot. Dziękujemy….

Oto Oni:

Kaja i Dawid

Cała ekipa Straży dla Zwierząt wraz z naszymi podopiecznymi serdecznie dziękuje Młodej Parze Kaji i Dawidowi za zbiórkę datków na swoim ślubie. To bardzo budujące wiedzieć że są jeszcze tacy ludzie, którzy w tak ważnym dla siebie dniu pomyśleli nie tylko o sobie ale także o tych potrzebujących. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia. Wielkie dzięki kochani!

kaja-dawid

Agata i Krzysztof Mańkowscy

agata-krzysztof

Małgosia i Peter Wolf

Serdeczne podziękowania dla Młodej Pary oraz gości weselnych za serce jakie okazali naszym podopiecznym. Życzymy wiele szczęścia i samych słonecznych dni.

malgosia-peter

Justyna i Tomasz Hryniewscy

justyna-tomasz

Asia i Jacek Kamienieccy

asia-jacek

Paulina i Jarosław Matys

paulina-jaroslaw