Kąpiele, czesanie i strzyżenie zwierząt

Chcemy zachęcić Was do skorzystania z usług naszego „saloniku piękności dla czterech łap”, gdzie możecie przyprowadzić swoje pupile na istną metamorfozę. Strzyżenie zwierząt oraz inne zabiegi pielęgnacyjne to nasza oferta dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia czworonogów. Dzięki nim Wasz pies lub inny zwierzak będzie czuł komfort i zadowolenie, a grosiki pozostawione za standardową usługę zostaną przekazane na utrzymanie w zdrowiu podopiecznych Straży dla Zwierząt w Polsce. Warto skorzystać i zadbać o swojego przyjaciela, a przy okazji wspomóc sieroty znajdujące się pod opieką naszego stowarzyszenia dla zwierząt.

Spójrzcie na swojego pupila, może potrzebuje kąpieli, wyczesania, trymowania, strzyżenia może ma kołtuny i sfilcowaną sierść, która mu ciąży, może uszy są zabrudzone albo pazurki zbyt długie, może wreszcie pozwoli się obciąć i przejdzie życiową rewolucję. Część problemów może mieć podłoże chorobowe, dlatego u nas zamówicie nie tylko strzyżenie psów, ale też skorzystacie z możliwości, jakie daje dermatologia weterynaryjna czy chirurgia zwierzęca. Zadzwońcie do naszego groomera, zapytajcie o termin i cenę strzyżenia zwierząt lub innej usługi z naszej oferty, umówcie się na spotkanie i przyjedźcie, aby wypielęgnować dwa istnienia – swojego przyjaciela i sieroty z SdZ.

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne zwierząt

W naszym gabinecie oprócz groomera z powołania i z gołębim sercem znajdziecie sprzęt najwyższej jakości. Dzięki profesjonalnym urządzeniom i preparatom do pielęgnacji oraz strzyżenia psów zabiegi przebiegają szybko i komfortowo. Pamiętajcie — nie stosujemy żadnych preparatów uspokajających ani dziwnych kombinacji wspomagających! Jedyną metodą pracy z klientem jest dialog podczas strzyżenia zwierząt i smaczek zachęcający do współpracy. Opiekun może uczestniczyć w całym procesie metamorfozy swojego zwierzaka.

Pamiętajcie również o naszym Centrum Zdrowia Zwierząt, gdzie prowadzona jest profilaktyka weterynaryjna, kompleksowe badania laboratoryjne i leczenie pupila. W ten sposób Wasz zwierzak będzie wypielęgnowany i w pełni zabezpieczony, a wszystkie zabiegi wykonasz podczas jednej wizyty w naszej lecznicy weterynaryjnej w Warszawie oraz wspomożecie podopiecznych Straży dla Zwierząt w Polsce!