Chirurgia weterynaryjna

Obok naszego stowarzyszenia dla zwierząt działa lecznica weterynaryjna. Jedną ze specjalności naszej lecznicy jest chirurgia weterynaryjna tkanek miękkich. W zakres chirurgii zwierzęcej wchodzą zabiegi i operacje o różnej specyfice. Operacje poprzedzone są konsultacjami z weterynarzem oraz dokładną diagnostyką, pozwalającą na ustalenie planu leczenia. Przykłady zabiegów wykonywanych w ramach chirurgii zwierzęcej w lecznicach weterynaryjnych to:

  • sterylizacja,
  • kastracja,
  • usunięcie kamieni z pęcherza moczowego,
  • operacje przewodu pokarmowego,
  • usuwanie guzów.

Przeprowadzane są również operacje ortopedyczne, onkologiczne i kardiologiczne. Wszystkie zabiegi  chirurgii zwierzęcej są planowane, dzięki czemu możecie dobrze przygotować swojego pupila do operacji. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny do ciągłego monitorowania stanu naszych pacjentów. Aby zminimalizować ból i dyskomfort chirurgia weterynaryjna wykorzystuje znieczulenie.

Zainteresowanych naszymi zabiegami z zakresu chirurgii zwierzęcej, zapraszamy do kontaktu z lecznicą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszając Was jednocześnie do umówienia wizyty, gdy potrzebna jest profilaktyka weterynaryjna oraz chirurgia zwierzęca.