Stowarzyszenie dla zwierząt – 1% podatku

Jeśli kochacie zwierzęta i interesuje Was ich los możecie pomóc nam je ratować. Nasza lecznica weterynaryjna i stowarzyszenie dla zwierząt potrzebują wsparcia osób, takich jak Wy — pełnych empatii, współczucia oraz sympatii dla czworonożnych przyjaciół.

Wsparcie finansowane pozwala nam na skutecznie działanie i opiekę nad wszystkimi zwierzętami, które tego potrzebują. Nie chcemy dokonywać selekcji, rezygnując z pomocy czworonogom tylko ze względu na brak wystarczających środków materialnych. Przekazując 1% swojego podatku na nasze stowarzyszenie dla zwierząt wspieracie walkę o godziwy byt psów, kotów oraz innych podopiecznych lecznicy weterynaryjnej w Warszawie.

Obecnie obowiązują nowe przepisy, które nałożyły obowiązek przekazywania 1% podatku przez Urzędy Skarbowe. Obowiązkiem każdego darczyńcy jest wyłącznie podanie pełnej nazwy organizacji pożytku publicznego, czyli:

Straż dla Zwierząt w Polsce
KRS: 0000248947

 

W imieniu stowarzyszenia dla zwierząt dziękujemy za okazane wsparcie!

Pomóż nam Pomagać – pobierz ulotkę

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Ten niewielki krok pozwoli ratować bezdomne i maltretowane psy i koty w całej Polsce! Wasz wkład sprawi, że interwencje Straży dla Zwierząt będą jeszcze bardziej efektywne i przyczynią się do leczenia czworonogów znajdujących się w najtrudniejszych sytuacjach.

 

 

 

przekaż 1 %