Uratowane psiaki

Dzisiaj pokazujemy Wam psią rodzinę, mamę i cztery ok. miesięczne maluchy, które kilka godzin temu trafiły do Straży dla Zwierząt w Polsce.
Psiaki przyjechały spod Radomia, gdzie zostały znalezione w jednej z opuszczonych stodół. Dzięki wrażliwości ludzi, którym ich los nie był obojętny, mogliśmy im pomóc i zabrać w bezpieczne i ciepłe miejsce. To Ci ludzie zabezpieczyli je wstępnie, dając słomę oraz karmiąc do czasu naszego przyjazdu, za co ślemy jeszcze raz wielkie pokłony. W naszej siedzibie zostały wstępnie przebadane, natychmiastowo odpchlone, odrobaczone oraz dostały preparat na wzmocnienie i kroplówkę.

Wszystkie szczeniaki były wychłodzone i mega zapchlone. W kiepskim stanie jest biały groszek, niepokojąco blady, trzęsący, nie jedzący, lekko zaburzony – będą przeprowadzone badania. Pozostałych szczeniaków stan zdrowia określa się jako dobry.

Więcej informacji uzyskamy po kilku dniach obserwacji, kiedy dzieciaki i ich mama zostaną dogłębnie przebadane i wzmocnione, o czym będziemy Was informować.