Prelekcja dla najmłodszych i trochę starszych

Tym hasłem chcemy zachęcić wszystkie warszawskie placówki do wzięcia udziału w prelekcji, którą możemy przeprowadzić dla Waszych dzieci. Sprawa jest prosta! Namów przedszkole, szkołę,lub inną placówkę w której uczy się Twoja pociecha, do zaproszenia nas na lekcję edukacyjną poświęconą dobrostanowi zwierząt. Jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, przekaż dane adresowe, aby zarząd placówki mógł się z nami skontaktować, ustalić szczegóły oraz dobrać najkorzystniejszy program zajęć i termin spotkania. Lekcja jest całkowicie bezpłatna, a w zamian, szkoła bądź przedszkole może przeprowadzić zbiórkę rzeczy dla bezdomnych zwierząt przebywających pod opieką Straży dla Zwierząt w Polsce.

Prelekcja o tyle jest ciekawa, że w większości przypadków towarzyszą nam zwierzęta, które są największą atrakcją dla dzieciaków. Dodatkowo oprócz wykładu młodzież ogląda pokaz slajdów i bierze czynny udział w zajęciach. Nie czekaj, działaj! Kontaktuj się z nami, a my podpowiemy Ci jak sprawnie zorganizować fajną zabawę dla dzieci, a przy okazji jak możecie wesprzeć bezdomniaki 🙂 🙂 🙂 !!!

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział w prelekcji, wystarczy, że nauczyciel lub wychowawca skontaktuje się z nami pod nr tel. (22) 353-50-60
lub e-mail: zg@sdz.org.pl,lub skontaktujesz się z nami przez nasze Centrum Edukacyjne.