Wielkie otwarcie Centrum Zdrowia Zwierząt

W sobotę 6-go października miało miejsce wielkie święto Straży dla Zwierząt. Na kilka dni przed siódmymi urodzinami naszego stowarzyszenia dokonaliśmy uroczystego otwarcia Centrum Zdrowia Zwierząt – kliniki, w której otrzymają pomoc zwierzęta poszkodowane w wypadkach, odebrane podczas interwencji, jak również pupile mieszkańców Woli i sąsiednich dzielnic. Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia remontu zrujnowanego budynku przy ul. Wolskiej 60, udało nam się spełnić to wielkie marzenie i mamy wreszcie profesjonalną placówkę weterynaryjną. Na uroczystość otwarcia przybyło wielu gości: przedstawiciele władz dzielnicy Wola, nasi ambasadorzy, reprezentanci innych organizacji pro-zwierzęcych, przedstawiciele firm-darczyńców oraz mieszkańcy Woli i sąsiednich dzielnic.

Część oficjalną uświetniły swoim występem dzieci z przedszkola miejskiego nr 12 im. Króla Maciusia w Legionowie. Po zakończonym występie dzieci sprawiły nam miłą niespodziankę przekazując czek na kwotę 301 zł 10 gr – serdecznie dziękujemy!

Chwilę później nastąpiło przecięcie wstęgi i wszyscy mogli wreszcie wejść do środka i zobaczyć wnętrza kliniki oraz przekonać się, jak wielką metamorfozę przeszła nasza siedziba od momentu, gdy się wprowadzaliśmy w lipcu 2010. Na wewnętrznym dziedzińcu czekała na gości niespodzianka – wielki namiot z pysznościami: był trzypiętrowy tort, lody owoce oraz mnóstwo różnych wypieków przygotowanych przez naszych wolontariuszy. Impreza była bardzo udana mimo niesprzyjającej pogody – nikogo z gości nie zniechęcił deszcz, wszystkim dopisywały humory i wspólnie świętowaliśmy to radosne wydarzenie. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i liczne oznaki poparcia naszych działań.

Serdeczne podziękowania dla Firmy Grycan Lody od Pokoleń za przekazanie wspaniałych przysmaków jakimi są lody, one wielu z nas przypominają nasze dzieciństwo a ich smak tak niezmienny od pokoleń to smak lata, wakacji i wielu miłych wspomnień w imieniu wszystkich gości oraz dzieci jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY

Dziękujemy firmie Alter Bossar S.C. za wypożyczenie namiotów wraz z wyposażeniem dzięki nim nasi Goście nie zmarzli i nie zmokli.

Również wielkie podziękowania dla Wypożyczalni Gastronomicznej Gastro Magic Service za wynajęcie nam sprzętu cateringowego dzięki któremu nasz namiot z pysznościami prezentował się bardzo elegancko.

Kochani więcej zdjęć z imprezy znajdziecie tutaj na Facebook: Otwarcie CZZ

Tutaj znajdziecie (Facebook) jak wyglądała siedziba: Przed remontem oraz po remoncie