Tęczowy Most

Jest gdzieś na tym świecie most, który łączy Raj z Ziemią. Nosi on nazwę TĘCZOWEGO MOSTU ze względu na swą różnorodność cudownych barw.

Z jednego końca tego mostu rozciąga się niezmierzona, bajecznie piękna kraina pokryta łąkami, wzgórzami i dolinami. Jak tylko okiem sięgnąć widać tam zieloną. soczystą trawę wśród której kwitną kolorowe, polne kwiaty.

Jest to specjalna kraina, do której po śmierci udają się wszyscy nasi zwierzęcy przyjaciele. Panuje tam zawsze słoneczna, ciepła i wiosenna pogoda. Żywności, łakoci i wody jest tam zawsze pod dostatkiem. Starsze i wątłe kiedyś zwierzęta stają się tam znów młodymi i zdrowymi. Te, które były okaleczone na Ziemi stają się raz jeszcze zdrowymi i sprawnymi. Wszelkie dolegliwości idą tam w zapomnienie. Całymi dniami bawią się one tam i hasają ze sobą w całkowitej harmonii i przyjaźni.

Niestety do całkowitego szczęścia tych niewinnych Istot, brak jest im jednej ważnej rzeczy. Tęsknią one wciąż za tą swoją Specjalną Osobą, która szczerze i gorąco kochała je kiedyś za życia na Ziemi. Wszystkie dni w tej beztroskiej krainie upływają im na radosnych zabawach i harcach. Czasami przychodzą jednak chwile, gdy jedno z nich zatrzyma się nagle, przerwie swą zabawę z przyjaciółmi i natęży ostro swój wzrok. Nosek zacznie się mu poruszać z zainteresowaniem ! Oczy wpatrzą się intensywnie i z nadzieją w odległy punkt ! Uszy czujnie uniosą się do góry !

Jest to moment, gdy to zwierzątko zdecydowane jest na opuszczenie swej rozbawionej grupy przyjaciół. Z tajemniczej przyczyny staje się ono nagle radośniejszym, szczęśliwszym i jakże oczarowanym.

Tą tajemnicą jest fakt, że właśnie to ty zostałeś zauważony!!! Twój najdroższy Przyjaciel poznał cię, wywąchał i usłyszał z daleka. Biegnie teraz do ciebie i wita cię ze swą dawną szczerą radością. Ty również uszczęśliwiony wyciągasz swe ręce i obejmujesz swego wiernego Przyjaciela z utęsknioną czułością i oddaniem. Twoja twarz zostaje dokładnie wylizana pocałunkami, które wspaniale pamiętasz z ziemskiego życia. Znów pojawił się czas, w którym możesz spojrzeć w ufne i wierne oczy twego najpiękniejszego Przyjaciela.

Po tym cudownym i emocjonalnym przywitaniu przechodzicie razem przez ten piękny TĘCZOWY MOST, aby nigdy więcej nie być rozdzielonym i na zawsze być ze sobą.

 

tęczowy most