Świat Czterech Łap w Legionowie

W dniu 22-04-2016 Straż dla Zwierząt w Polsce wraz ze swoimi futrzanymi podopiecznymi miała przyjemność wziąć udział w pikniku zorganizowanym przez Legionowski Ratusz pod hasłem „ŚWIAT CZTERECH ŁAP”. Niepowtarzalną atmosferę wśród czworonogów i sympatyków zwierząt, licznych wystawców oraz gości specjalnych Pani Miry Suchodolskiej i Pana Artura Pontka podkręcał fantastyczny zespół muzyczny i ich koncert „NIEZAPOMNIANE PIOSENKI”.
Zabawa była przednia, poprowadziliśmy loterię fantową, rozdaliśmy masę gadżetów, dyskutowaliśmy w nieskończoność o czterech łapach, zebraliśmy dary oraz otrzymaliśmy fanty dla zwierzaków od zaprzyjaźnionych wystawców. Za moc atrakcji oraz przemiłą atmosferę i profesjonalną organizację serdecznie dziękujemy i czekamy kolejnego spotkania.
Dodatkowym bonusem w całej akcji była adopcja naszego 5-miesięcznego cudaka Kropka, który dzięki Wam został wyleczony i dziś znalazł nowy kochający i bardzo wrażliwy dom gdzie rąk do głaskania i ust do szeptania mu nie zabraknie. Oprócz nowego domu chłopak otrzymał mega wyprawkę oraz bon na darmowe spa od naszych wystawowych przyjaciół 🙂 .
Całej familii życzymy samych radosnych chwil w towarzystwie smarka i pozostajemy w stałym kontakcie, a Wam drodzy odbiorcy dziękujemy za pomoc podczas zbiórki funduszy na jego leczenie. Bądźcie zawsze z nami i puszczajcie w świat kolejne bezdomniaki, aby wszystkie miały szansę na wspaniały dom 🙂 .
Z ostatniej chwili przesyłamy wiadomość z domu Kropka:
Witam serdecznie. Kropek vel Karel złapał już wspólny język z dzieciakami. Razem bawili się na podwórku a teraz leżą przytuleni na dywanie. Wszyscy jesteśmy przeszczęśliwi. Pozdrawiamy 🙂 Nowa, powiększona rodzina”.