Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszym stowarzyszeniu dla zwierząt wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc czworonożnym podopiecznym. Staramy się promować naszą działalność i uświadamiać jak ważna jest profilaktyka weterynaryjna czy dermatologia zwierzęca. Z naszymi akcjami próbujemy dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Bezwzględne więzienie za brutalne zabicie psa

Bezwzględne więzienie za brutalne zabicie psa

Na karę roku i dziesięciu miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności skazał Sąd Rejonowy w Kielcach 54-letniego mieszkańca Jaworzni-Zagórza. To kara łączna za zabicie psa, znęcanie się nad żoną i znieważenie policjantów. Oskarżony musi też zapłacić nawiązkę w wysokości 700 zł na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK

Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK

I my także byliśmy wśród wielu osób, jakie zebrały się pod GPW na Nowym Świecie. Z flagami, plakatami i transparentem, na którym wypisane jest motto Straży dla Zwierząt „Zwierze nie jest rzeczą” ruszyliśmy pod Sejm, aby zamanifestować nasze poparcie dla nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt. W marszu udział wzięły organizacje pro zwierzęce oraz miłośnicy zwierząt.
Straż dla Zwierząt w warszawskim ZOO

Straż dla Zwierząt w warszawskim ZOO

W ostatnią niedzielę (19 czerwca 2011) na terenach warszawskiego Ogrodu Zoologicznego odbył się piknik rodzinny pod hasłem "Zwierzę nie jest rzeczą - nie porzucaj nas". Na zaproszenie Pani Agaty Boruckiej z działu dydaktycznego ogrodu, inspektorzy Straży dla Zwierząt Okręgu Mazowieckiego wzięli udział w tej cyklicznej imprezie.
Strona 22 z 22« Pierwsza...10...1819202122