Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszym stowarzyszeniu dla zwierząt wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc czworonożnym podopiecznym. Staramy się promować naszą działalność i uświadamiać jak ważna jest profilaktyka weterynaryjna czy dermatologia zwierzęca. Z naszymi akcjami próbujemy dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Protest przeciw zabijaniu psów na Ukrainie przed Euro 2012

Protest przeciw zabijaniu psów na Ukrainie przed Euro 2012

Kochani, mówimy NIE zabijaniu psów na Ukrainie przed Euro 2012. W związku z tym nasi przyjaciele z Polskiego Towarzystwa Etycznego wystosowali pisma z protestem który ma być skierowany do władz Ukrainy. Po kontrowersyjnym materiale wyemitowanym w TVN24 w programie "Czarno na Białym" - Straż dla Zwierząt w Polsce również przyłącza się do protestu.
Uchwała Związku Kynologicznego w Polsce związana z nowelizacją ustawy

Uchwała Związku Kynologicznego w Polsce związana z nowelizacją ustawy

W związku z uchwaloną przez Sejm RP nowelizacją Ustawy o Ochronie Zwierząt (DZ.U. 2011, nr 230, poz. 1373), która w art. 6, ust. 2, pkt. 1 w sposób niebudzący wątpliwości zakazuje wykonywania zabiegów kopiowania uszu i ogonów, Zarząd Główny na posiedzeniu w dniu 29 października 2011 podjął następujące uchwały...
Święty Mikołaj zawitał do naszych zwierzaków

Święty Mikołaj zawitał do naszych zwierzaków

Serdeczne podziękowania dla firmy Forza10 za świąteczne prezenty w postaci karmy dla naszych podopiecznych. Już słychać w koło chrupanie i mlaskanie.
TO WSZYSTKO DZIĘKI WAM – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

TO WSZYSTKO DZIĘKI WAM – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Z dumą informujemy o wybudowaniu boksów dla naszych podopiecznych dzięki hojności wszystkich darczyńców. Teraz możemy pomóc jeszcze większej ilości cierpiących zwierząt. Nigdy nas nie zawiedliście za co serdecznie dziękujemy. Liczymy na dalszą pomoc przy zabudowaniu pozostałej części szpitala.
Nowa odsłona strony internetowej SdZ

Nowa odsłona strony internetowej SdZ

Dla Państwa wygody zmieniamy stronę internetową. Dołożymy wszelkich starań, aby nowa strona była dla Państwa atrakcyjna i aktualna. Przez pewien czas niektóre kategorie nie będą dostępne. Cały czas pracujemy nad migracją i aktualizacją.
Pomóżcie ogrzać nasze zwierzaki

Pomóżcie ogrzać nasze zwierzaki

Straż dla Zwierząt, adaptując nowy budynek do swoich potrzeb, zdołała ukończyć już centralne ogrzewanie. W pomieszczeniach przeznaczonych dla zwierząt i w pokoju wolontariuszy zamontowaliśmy kaloryfery. W piwnicy dumnie stoi serce naszego centralnego ogrzewania - piec. Ale żeby kaloryfery zaczęły oddawać ciepło potrzebne nam paliwo opałowe.
Strona 21 z 22« Pierwsza...10...1819202122