Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszym stowarzyszeniu dla zwierząt wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc czworonożnym podopiecznym. Staramy się promować naszą działalność i uświadamiać jak ważna jest profilaktyka weterynaryjna czy dermatologia zwierzęca. Z naszymi akcjami próbujemy dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

The Marchig Animal Welfare Trust i jego wspaniały dar

The Marchig Animal Welfare Trust i jego wspaniały dar

Straż dla Zwierząt w Polsce bardzo dziękuje szkockiej organizacji pro-zwierzęcej the Marchig za przekazanie dotacji pieniężnej na zakup karmy dla zwierząt uratowanych z interwencji przez Straż dla Zwierząt w Polsce.
Nowa akcja dla wolnobytujących kotów – Ciepła budka dla kota

Nowa akcja dla wolnobytujących kotów – Ciepła budka dla kota

Straż dla Zwierząt idąc za ciosem i kontynuując pomoc dla kotów wolnobytujących przekazała karmicielom z M. St. Warszawy 40 ocieplanych domków. Podczas tegorocznych mrozów nie raz interweniowaliśmy do władz budynków o otwarcie okienek, jednak często też koty przebywały na mrozie, a co za tym idzie?
OSA – Otwarte Soboty Adopcyjne – Zaproszenie

OSA – Otwarte Soboty Adopcyjne – Zaproszenie

Zapraszamy 24 marca 2012 na Pierwszą Otwartą Sobotę Adopcyjną (OSA), podczas której będzie można zaadoptować zwierzaka z "Okienka Życia". Tego dnia można zobaczyć jak wygląda idea "Okienka Życia" oraz uratować życie niechcianego czworonoga. Zapraszamy wszystkich: rodziny, przedszkola, szkoły, osoby samotne oraz przyjaciół zwierząt.
Nowa akcja Straży dla Zwierząt – Okienko Życia

Nowa akcja Straży dla Zwierząt – Okienko Życia

W samo południe 15 marca br. przy ul. Wolskiej 60 w warszawskiej siedzibie Straży dla Zwierząt otwarte zostało Okienko życia dla zwierząt. Jest to pierwsze takie okienko w Polsce i w Europie. Idea otwarcia kiełkowała od dawna, natomiast tegoroczna mroźna zima oraz często bestialskie traktowanie zwierząt przez złych ludzi oraz liczne przypadki porzucania zwierząt były przyczynkiem do uruchomienia okienka już tej wiosny.
Nasze zwierzaki mają nowego Ambasadora

Nasze zwierzaki mają nowego Ambasadora

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 21.02.2012 r. wsparł nas jako ambasador - aktor Włodzimierz Matuszak. Z rąk Honorowego Komendanta Straży dla Zwierząt Mateusza Jandy odebrał nominację. Spotkanie upłynęło w przesympatycznej atmosferze co zostało uwiecznione wpisem do Księgi Pamięci.
Kocie domki ratują życie

Kocie domki ratują życie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota przedstawiciele Straży dla Zwierząt w Polsce i portalu www.koty.pl przekazali Urzędowi m.st Warszawy wzorcowe domki dla kotów, które powinny się znaleźć na każdym warszawskim osiedlu. Kotom trudniej przeżyć zimę niż psom. W ostatnie mrozy Straż dla Zwierząt miała bardzo dużo wezwań i interwencji do zamarzniętych kotów.
Strona 18 z 22« Pierwsza...10...1617181920...Ostatnia »