Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszym stowarzyszeniu dla zwierząt wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc czworonożnym podopiecznym. Staramy się promować naszą działalność i uświadamiać jak ważna jest profilaktyka weterynaryjna czy dermatologia zwierzęca. Z naszymi akcjami próbujemy dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Prawdziwa historia…

Prawdziwa historia…

Oto historia, która wydarzyła się naprawdę...
Szczęśliwa siódemka

Szczęśliwa siódemka

W dniu dzisiejszym trafiły do Straży szczeniaczki siedem sztuk jedna panna i sześciu kawalerów. Są to szczeniaki od bezdomnej suki, którą przygarnęła przypadkowa osoba litując się nad jej losem.
Bulterier naćpany amfetaminą!

Bulterier naćpany amfetaminą!

O tym drastycznym przypadku poinformował redakcję Nowin Zabrzańskich, Grzegorz Wojniusz, wolontariusz Straży dla Zwierząt w Polsce, działającej na terenie Zabrza, Bytomia i Rudy Śląskiej. To on uratował bulteriera.
Wyniki konkursu plastycznego

Wyniki konkursu plastycznego

Uwaga, uwaga. Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego "Psie troski"!
Ogromne podziękowania

Ogromne podziękowania

Szanowna Pani Aneto, składamy serdeczne podziękowanie za tak szybką odpowiedź na nasz apel. Wszystkie środki takie jak: strzykawki, igły, środki dezynfekcyjne, jakie otrzymaliśmy od Pani w darze, pomogą nam w leczeniu zwierząt z interwencji, a zatem za pośrednictwem Straży przyczyni się Pani do poprawy ich losu.
Basen na narodowym? – nie; baseny dla Straży dla Zwierząt

Basen na narodowym? – nie; baseny dla Straży dla Zwierząt

Tym razem pragniemy serdecznie podziękować Urzędowi Dzielnicy Warszawa-Wola za przekazanie trzech wspaniałych zlewów (baseny) brakujących w wyposażeniu Centrum Zdrowia Zwierząt. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten dar, to dla nas nieodzowna pomoc.
Strona 10 z 22« Pierwsza...89101112...20...Ostatnia »