Ręce do głaskania potrzebne :)

Straż dla Zwierząt w Polsce poszukuje super ludzi, którzy oddadzą się pomocy i poświęcą kilka chwil swojego czasu dla bezdomnych zwierząt. Jako organizacja pożytku publicznego niesiemy pomoc skrzywdzonym czworonogom i pragniemy dalej realizować statutowe cele. Dlatego też od ponad dekady wspólnymi siłami staramy się stać na straży dobrostanu zwierząt i dbamy o każdą pokrzywdzoną jednostkę, która potrzebuje naszej interwencji. Reagujemy na sygnały przemocy z zewnątrz, z pomocą służb mundurowych interweniujemy tam, gdzie jest to konieczne, zabezpieczamy zwierzęta i zapewniamy im godne warunki bytowe oraz leczenie a finalnie szukamy kochających domów.

Aby ten proces dalej realizować potrzebujemy ludzi kochających zwierzęta, którzy w ramach wolontariatu rzetelnie zaopiekują się stworzeniem przebywającym w organizacji, zapewnią im bezpieczeństwo i komfort, dadzą namiastkę własnego domu.
Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pomagać fizycznie w pracach porządkowych, dbać o dobro zwierzaków i wspierać je swoją dobrocią i ciepłem zajrzyj do nas.Pamiętaj, wszystkiego Cię nauczymy, przekażemy istotną wiedzę, a za ofiarowane serce odwdzięcza Ci się nasze czworonogi.

Zabierz ze sobą znajomych, nasza organizacja ma siedzibę na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej 60, a jak Ci się spodoba, będziesz wpadać w wolnych chwilach.