Pomagaj jak chcesz!

Kochani 🙂
Pomagać może każdy!!!

Każdy, kto chce uczynić ten świat lepszym i ma kilka chwil, aby poświęcić swoją pracę na szczytny cel, nie sięgając za swoją ofiarność po zapłatę. Tak też jest z naszym wolontariatem. 
1. Jesteśmy tam, gdzie potrzebują nas stworzenia!!!
2. Dbamy o to, aby ich niekiedy bardzo ciężki los zmieniać na lepszy!!!
3. Dajemy namiastkę własnego stada i pokazujemy, że człowiek to przyjaciel!!!
4. Finalnie znajdujemy dom, który obdarzy je opieką!!! 
Wolontariat to nie tylko micha, spacer i trzy pociągnięcia ręką po grzbiecie a przede wszystkim styl życia, w którym ujęte są zwierzęta i niekiedy mają pierwsze miejsce w naszych serduchach. Poświęcamy im każdą wolną chwilę, aby poczuły się potrzebne, aby mogły na nowo kochać otaczający świat i obdarzać nas swoim bezgranicznym uczuciem. Jesteśmy z nimi wszędzie i tu na miejscu każdego dnia pielęgnując i dbając o ich rozwój, ale też wszędzie tam, gdzie możemy pokazać je światu i dzięki czemu mamy szansę na znalezienie im rodzin, które przejmą ich dobrostan i pozwolą zestarzeć się u swojego boku. Każdy może być wolontariuszem dlatego, jeżeli macie potrzebę niesienia pomocy braciom mniejszym i chcecie dołączyć do naszego grona, to zapraszamy Was do Straży dla Zwierząt w Polsce z siedzibą w Warszawie, gdzie przekażemy wszystkie niezbędne informacje i z radością powitamy w naszym zespole.

Możecie również przyłączyć się do nas na chwilę, organizując w swojej okolicy piknik czy zbiórkę, namówić znajomych czy instytucję do pomocy bezdomniakom a my ze swoimi podopiecznymi przyjedziemy, aby osobiście Wam podziękować za Waszą dobroć i wszyscy będziemy się cudownie bawić. Zobaczcie, jakie to proste, jeżeli tylko się chce. Poniżej zamieszczamy fotorelację z pikniku, który zorganizował Legionowski Ratusz pod hasłem „ŚWIAT CZTERECH ŁAP”, stworzył fantastyczny klimat i dał możliwość promocji bezdomnych stworzeń. Dzięki uprzejmości p. Doroty Milerowicz możecie poczuć tę atmosferę uwiecznioną na przepięknych zdjęciach. Jeżeli chcecie nam pomóc, macie pomysł i chęci piszcie, a my pomożemy Wam to zorganizować.

Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy, że z nami jesteście 🙂