Piknik w Legionowie

Kochani,  mieliśmy wielką przyjemność z naszymi zwierzakami uczestniczyć w pikniku rodzinnym pod hasłem Świat Czterech Łap w Legionowie.

Zabawa była przednia, zwierzaki zostały wygłaskane i wypieszczone, a dzieciaki mogły choć przez parę chwil świetnie się bawić wśród czworonożnych przyjaciół. Z tego miejsca chcemy gorąco podziękować organizatorom i gościom zaproszonym na tę uroczystość oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy uczestniczyli w pikniku i hojnie wrzucali datki na pomoc naszym podopiecznym. W szczególności dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Przedszkola Miejskiego nr 12, na którego terenie miała miejsce impreza, za fantastyczny pomysł i jego realizację, wszystkim Gwiazdom, które poświęciły czas i zaangażowały się w tak szczytny cel, Pani Luizie za wielkie serce, jakim obdarowała nasze zwierzaki i przyczyniła się do zaproszenia nas na te wspaniałe wydarzenie oraz Pani Dorocie Milerowicz/fotopozytyw.waw.pl za fotorelację z pikniku wykonaną na zamieszczonych zdjęciach.

Dodatkowo chcemy podziękować za wypromowanie uczestniczących w pikniku zwierzaków i informujemy, że dwa z nich znalazły potencjalne domy i w tym tygodniu mają się odbyć ich adopcje, o czym będziemy Państwa informować. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za super zabawę i czekamy kolejnego razu, a Was drodzy namawiamy na obejrzenie zdjęć.

Pozdrawiamy ciepło wszystkich zwierzolubów 🙂