Kolejna OSA w Straży dla Zwierząt

Zapraszamy 14 kwietnia br. na kolejną Otwartą Sobotę Adopcyjną (OSA). Tego dnia można zobaczyć jak wygląda idea „Okienka Życia” dla zwierząt oraz uratować życie niechcianego zwierzaka. Zapraszamy wszystkich: rodziny, przedszkola, szkoły, osoby samotne oraz przyjaciół zwierząt.

otwarte soboty adopcyjne

Podczas najbliższej OSY odbędą się warsztaty edukacyjne na temat dogoterapii. Będzie można dowiedzieć się również na czym polegają adopcje zwierząt.

O godz. 11.00 przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 12 im. Króla Maciusia z Legionowa wystąpią z przedstawieniem „ZOO”!

Będzie to dzień poświęcony adopcjom zwierząt, w której uczestniczyć będą celebryci, którym jest bliski los zwierząt. Swoją wizytę zapowiedzieli już: Włodek Matuszak, Karolina Nolbrzak, Kuba Świderski, Andżelika Piechowiak, Tomasz Jacyków, bioetyk prof. Andrzej Elżanowski. Lista Vip jest otwarta, ponieważ swój udział zapowiedzieli, ale nie potwierdzili inni znani i lubiani 🙂

OSA odbędzie się 14 kwietnia (tj. sobota) w godz od 9.00 do 16.00 przy siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce – ul. Wolska 60.

Zapraszamy – RATUJ ZWIERZĘTA RAZEM Z NAMI!

Dojazd komunikacją miejską:
TRAMWAJ: 8, 10, 26, 27
AUTOBUS: 103, 109, 151, N45, N95