Ziko / <span style='color: #aa0000;'>ADOPTOWANY</span>

Ziko / ADOPTOWANY

Ziko to super kundelek z nieograniczonymi pokładami empatii wobec ludzi. Typowy wesołek skory do pieszczot i figlarnych zabaw. Wszędzie go pełno, wulkan energii i psiego humoru. Uwielbia dzieci, dorosłych, psy, wspólne zabawy, gonitwy i harce. Humorem zaraża stado, zamieniając wybieg w wielki plac zabaw, korzysta z baseniku niczym z prywatnego spa 😉 a terytorium pilnuje jak własnej twierdzy.
Ziko doskonale odnajdzie się w wieloosobowej rodzinie, gdzie będzie miał zapewnione masę atrakcji, gdzie nie zabraknie mu adrenaliny i dobrego humoru. Idealnie odnajdzie się również z młodymi i aktywnymi sportowo ludźmi, z którymi codziennie będzie mógł dynamicznie spędzać czas. Jest psiakiem posłusznym, chętnym do nauki i poznawania nowych komend, doskonały do szkolenia i pracy z przewodnikiem.

Ziko został wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony i odrobaczony a na swój nowy, fantastyczny dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie.
Nie bądź obojętny, pomóż nam znaleźć dom dla Ziko, udostępnij jego profil a wspólnymi siłami zmienimy jego świat na jeszcze lepszy.