Sherlock / <span style='color: #aa0000;'>ADOPTOWANY</span>

Sherlock / ADOPTOWANY

Sherlock, trafił do nas z interwencji na początku roku w stanie skrajnego wycieńczenia z zaawansowaną nużycą i chorobą oczu. Dzięki Waszej uprzejmości i wpłatom, jakich dokonaliście, mogliśmy podjąć się jego leczenia, przeprowadzić operację oczu u znakomitego specjalisty oraz zadbać o ogólną formę i kondycję „konika”. Nie chcemy pamiętać tamtego okresu, dlatego zamieszczamy Wam tylko zdjęcie poglądowe z dnia interwencji (ostatnie). Obecnie „chłopak” jest w dobrym stanie zdrowotnym, z mega kondycją i gotowy na podbój świata 🙂
Ten „cielaczek” liczy sobie cztery wiosenki i waży ponad 40 kg. Masa energii, kupka mięśni i duże chęci dominacji.

Szukamy domu, który okiełzna „potworka”, będzie umiał pokierować jego emocjami, który wybaczy błędy i nauczy pokory, który wskaże wspólną ścieżkę przez dalsze jego życie.
Sherlock jest łagodnym psiakiem, kocha wszystkich ludzi i chce przebywać w ich towarzystwie. Nauczony czystości idealnie wytrzymuje pomiędzy porami spacerowymi. Uwielbia długie spacery, gonitwy po wybiegu i wspólne zabawy z opiekunem. Jest doskonałym stróżem a tubalnym głosem i groźnym wyglądem doskonale odstrasza intruza. Łasy na smaki, szybko uczy się nowych komend aby dostać kawałek dobroci. Niestety nie potrafi powstrzymać emocji, widząc innego psa bądź kota, natychmiast zrywa się do ataku dlatego też szukamy domu gdzie Sher-i będzie rodzynkiem, bądź takiego, który zna się na rasie i wyeliminuje nieporządane zachowania wobec innych zwierząt.

Sherlock jest bardzo silny i duży więc dom z małymi dziećmi odpada, nie ze względu na agresję a na gabaryty i możliwość nieumyślnego skrzywdzenia choćby przez skoczenie w momencie radości. Dom z ogrodem byłby najlepszym rozwiązaniem dla „cielaczka”, on kocha przebywać na dworze, jest grzeczny i czujny, nie kopie i nie niszczy, po prostu chodzi i zwąchuje teren, bawi się swoimi zabawkami i czeka momentu, kiedy będzie mógł pokazać intruzowi „kto tu rządzi” 🙂

Sherlock został wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony a na swój nowy dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany adopcją psiaka bądź chciałby uzyskać dodatkowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt poprzez stronę Centrum Adopcyjnego zakładka „wiadomości”. Was Drodzy Zwierzolubni prosimy o udostępnianie jego posta, na pewno gdzieś jest osoba, która pokocha chłopaka takim, jakim jest i zapewni mu super warunki na dalsze jego życie.