Kaja / <span style='color: #aa0000;'>ADOPTOWANA</span>

Kaja / ADOPTOWANA

Kaja to 4-miesięczny szczeniak, kundelek o super pogodnym i radosnym charakterze, kochający ludzi, dzieci, wszystkie zwierzęta i patyczki 😉 Niestety swoje pierwsze dni życia spędziła na ulicy 🙁 służyła ludziom do żebrania, do pozyskiwania pieniędzy na tzw. „słodziaka”. Aby była grzeczna i pokorna dostawała środki na uspokojenie, niemal cały czas spała, wzbudzając ogólną litość. Została odebrana interwencyjnie, na dojście do siebie potrzebowała kilku dni. Teraz to nie ten sam szczeniak 🙂 bawi się, liże, poszczekuje, warczy, gryzie zabawki i wszędzie jej pełno. Uwielbia wychodzić ze stadem na wybieg, podbija serduszka nawet tych starszych psiaków, które przy niej przechodzą drugą młodość 😉

Pomalutku uczy się czystości, stara się wytrzymywać do pory spacerowej, a jak już nie może, załatwia potrzeby na podkłady higieniczne. Doskonale dogaduje się też z kotami, szanuje ich prywatność, nie atakuje, kiedy kot nie życzy sobie zabaw. Doskonale dotrzyma kroku dorastającym młodym ludziom, przekaże im duże pokłady miłości i nauczy empatii do zwierząt. Najlepszym rozwiązanie dla Kai byłaby wieloosobowa rodzina ze zwierzętami, gdzie psiak nie będzie się nudził i dostanie masę uczucia od kilkorga domowników. Dziewczynka nie będzie duża, maksymalnie sięgnie kolana dorosłego człowieka.

Kaja jest zaczipowana, odrobaczona i zaszczepiona a na swój nowy dom czeka w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie. Warunkiem adopcji jest sterylizacja dziewczynki we wskazanym terminie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez stronę Centrum Adopcyjnego zakładka „wiadomości”.