Aja, wesoły dzieciak szuka swoich ludzi  / <span style='color: #aa0000;'>ADOPTOWANA</span>

Aja, wesoły dzieciak szuka swoich ludzi / ADOPTOWANA

Aja ma zaledwie 7 miesięcy, jest mega energicznym i rozbrykanym podlotkiem średniej wielkości, którego wszędzie jest pełno. Uwielbia gonitwy po wybiegu, wszelkiego rodzaju zabawy i kontakt z człowiekiem. Doskonale dogaduje się z innymi psiakami, zazdrośnica musi być zawsze w centrum uwagi 😉
Czas spędzany na dworze to to, co suczka lubi najbardziej, ale zawsze czujnie obserwuje czy opiekun jest gdzieś w pobliżu, aby można było w chwilach słabości podejść i się przytulić.

Lubi kąpiele i czesanie, podczas długich spacerów jest zainteresowana całym otoczeniem. Aja potrzebuje domu równie energicznego jak ona, ludzi, którzy naucza ją prawidłowych zachowań, którzy wybaczą popełniane błędy i przekażą masę miłości i pozytywnych emocji. Najlepszym rozwiązaniem dla dziewczyny byłby domek z ogrodem i miłość kilkorga domowników. Aja została zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona i zabezpieczona przeciw kleszczom a warunkiem adopcji jest wysterylizowanie suczki w wyznaczonym terminie. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie do siedziby Straży dla Zwierząt w Polsce ul. Wolska 60 w Warszawie.