Salon piękności zwierząt

Kąpiele, czesanie i strzyżenie zwierząt

Chcemy zachęcić Was do skorzystania z usług naszego „saloniku piękności dla czterech łap”, gdzie możecie przyprowadzić swoje pupile na istną metamorfozę i zafundować im strzyżenie oraz inne zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki nim Wasz pies lub inny zwierzak będzie czuł komfort i zadowolenie, a grosiki pozostawione za standardową usługę zostaną przekazane na utrzymanie w zdrowiu podopiecznych Straży dla Zwierząt w Polsce. Warto skorzystać i zadbać o swojego przyjaciela, a przy okazji wspomóc sieroty znajdujące się pod opieką naszego stowarzyszenia dla zwierząt. Spójrz na swojego pupila, może potrzebuje kąpieli, wyczesania, trymowania, strzyżenia może ma kołtuny i sfilcowaną sierść która mu ciąży, może uszy są zabrudzone albo pazurki zbyt długie, może wreszcie pozwoli się obciąć i przejdzie życiową rewolucję J Zadzwoń do naszego groomera, zapytaj o termin i cenę strzyżenia zwierząt lub innej usługi z naszej oferty, umów się na spotkanie i przyjedź, aby wypielęgnować dwa istnienia – swojego przyjaciela i sieroty z SdZ. 

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne zwierząt

W naszym gabinecie oprócz groomera z powołania i z gołębim sercem znajdziesz sprzęt najwyższej jakości oraz profesjonale urządzenia i preparaty do strzyżenia i pielęgnacji psów oraz innych zwierząt, dzięki czemu zabieg przebiega szybko i komfortowo. Pamiętaj, nie stosujemy żadnych preparatów uspokajających ani dziwnych kombinacji wspomagających! Jedyną metodą pracy z klientem jest dialog podczas zabiegu i smaczek zachęcający do współpracy. Jako opiekun możesz uczestniczyć w całym procesie metamorfozy swojego zwierzaka.

Pamiętaj również o naszym Centrum Zdrowia Zwierząt, gdzie przeprowadzisz pełną diagnostykę, kompleksowe badania laboratoryjne i leczenie pupila. W ten sposób Twój zwierzak będzie wypielęgnowany i w pełni zabezpieczony, a wszystkie zabiegi wykonasz podczas jednej wizyty w naszej placówce oraz wspomożesz podopiecznych Straży dla Zwierząt w Polsce!

W celu umówienia wizyty proszę dzwonić pod numer: 505-997-796. Iwona Siemionowska