Ranny pies w Warszawie

Ranny pies w Warszawie

Otrzymaliśmy zgłoszenie o psie, który ma zmiażdżoną przednią łapę. Właściciel nie raczy zająć się psem i zabrać go do weterynarza. Łapa w takim stanie jest od tygodnia, a pies widać cierpi coraz bardziej. Jest to pies stróżujący, zatem otwarta rana nieustannie ma kontakt z ziemią, błotem i innymi czynnikami grożącymi zakażeniem.
Akcja w Krakowie

Akcja w Krakowie

Jest to pierwsza poważna interwencja naszych kolegów i koleżanek z Krakowa. Inspektorki z SdZ w Krakowie otrzymały zgłoszenie o tragicznych warunkach, w jakich trzymanych jest 12 koni na jednej z okolicznych wsi. Właściciel jest człowiekiem zupełnie nieinteresującym się losem zwierząt, co więcej liczne skaleczenia koni sugerują raczej okrutne postępowanie dotychczasowego opiekuna.
Porzucone zwierzęta w Warszawie

Porzucone zwierzęta w Warszawie

SdZ otrzymała zgłoszenie, iż na jednej z warszawskich posesji znajdują się porzucone zwierzęta. Są one zamknięte w domu i w przybudówce. Niekarmione już od dłuższego czasu- właścicielki nie widziano od tygodnia. Wcześniej wypuszczane z domostwa psy niejednokrotnie z głodu atakowały przechodniów.
Strona 8 z 8« Pierwsza...45678