Interwencja w Wesołej

Interwencja w Wesołej

Niegdyś stróż posesji, teraz odizolowany od ludzi, skazany na łaskę sąsiadów. W dniu 11.02.2012 r. inspektorzy Straży dla Zwierząt udali się na interwencję zgłoszoną przez jedną z osób dokarmiających psa. Po przyjeździe na miejsce zastali niewidomego psa na tyłach warsztatu samochodowego.
Biznesmen porzucił konie…

Biznesmen porzucił konie…

Bogaty, warszawski biznesmen w miejscowości Komarno od kwietnia 2011 roku nie interesuje się swoimi końmi (5 dorosłych, 2 źrebaki). Zwierzęta są wychudzone, zaniedbane i bez opieki weterynaryjnej. Dokarmiał je sąsiad w miarę swoich możliwości łożąc na ich utrzymanie własne skromne środki finansowe.
Interwencja z Otwocka

Interwencja z Otwocka

W niedzielę otrzymaliśmy telefon że w Otwocku został potrącony przez samochód mały rudy piesek. Pojazd który go potrącił nie zatrzymał się, nawet nie zwolnił, dopiero kolejny samochód się zatrzymał. Kobieta nie zastanawiała się długo, wybiegła z samochodu, owinęła psiaka kocem i przywiozła go do naszej siedziby w Warszawie.
Tragedia w Nieporęcie [18+]

Tragedia w Nieporęcie [18+]

Inspektorzy SdZ otrzymali zgłoszenie iż w miejscowości Nieporęt znajduje się pies w typie owczarka niemieckiego z wrośniętym łańcuchem w szyję. Od psa unosił się fetor z ropiejącej rany. Natychmiast udali się na miejsce, wszystkie informacje potwierdziły się. Pies stał przy rozsypującej się budzie na grubym łańcuchu, na szyi zamiast obroży miał podwójnie okręcony łańcuch który wrzynał się w skórę.
Interwencja w gminie Wiązowna

Interwencja w gminie Wiązowna

Inspektorzy Straży dla Zwierząt otrzymali zgłoszenie o nielegalnej hodowli psów w jednym z gospodarstw w Gminie Wiązowna. Podczas interwencji stwierdziliśmy na posesji 15 psów przywiązanych łańcuchami do „bud”. Żaden z psów nie posiada szczepień przeciwko wściekliźnie.
Na ratunek Kropce

Na ratunek Kropce

Inspektorzy Straży dla Zwierząt podjęli interwencje w Mińsku Mazowieckim. W mieszkaniu w bloku w niezwykle niehumanitarnych warunkach żyła mała suczka z olbrzymimi kołtunami na całym ciele. Nie była strzyżona przez całe życie ponieważ właścicielki nie było na to stać- tak zeznała inspektorom.
Strona 5 z 8« Pierwsza...34567...Ostatnia »