Psi los

Psi los

W dniu dzisiejszym Inspektorzy przeprowadzili kontrolę w miejscowości Wola Skarbkowa gmina Osięciny... znowu ta sama gmina, w której zlikwidowaliśmy FABRYKĘ PSÓW czy to przypadek; czy też opatrzność nas tam zaprowadziła?
Rozbicie Pseudo-Hodowli

Rozbicie Pseudo-Hodowli

W dniu 8 marca Straż dla Zwierząt rozbiła kolejną masową fabrykę psów, fatalne warunki w jakich były urągały jakimkolwiek zasadom higieny. Druciane klatki na mrozie przykryte blachą, zwierzęta brudne, chore, zarobaczone, pazury przerośnięte, nie szczepione.
Zagryzające się psy…

Zagryzające się psy…

Inspektorzy SdZ przeprowadzili interwencję w miejscowości Baniocha pod Piasecznem. Według informacji zgłaszającego na terenie posesji znajduje się ok. 40 psów, które rozmnażają się w niekontrolowany sposób i często zagryzają się wzajemnie.
Kolejne oblicze ludzkiego okrucieństwa [18+]

Kolejne oblicze ludzkiego okrucieństwa [18+]

Inspektorzy Straży dla Zwierząt podjęli interwencję w miejscowości Duczki koło Wołomina. Na opuszczonej posesji pozostawiono dwie małe suczki (ok. 5-6 kg). Jedna z nich miała wrośnięty w szyję sznurek z elektrycznego pastucha.
Interwencja w pseudohodowli Bichon-ów

Interwencja w pseudohodowli Bichon-ów

Inspektorzy Straży dla Zwierząt podjęli interwencję w Otrębusach niedaleko Warszawy. Po przyjeździe na miejsce w asyście policji okazało się, że w domu jednorodzinnym przetrzymywanych jest kilkanaście psów rasy Bichon-frise. Psy chodziły po własnych odchodach, ich sierść była skołtuniona i żółta od moczu.
Bestialskie porzucenie

Bestialskie porzucenie

Do siedziby Straży dla Zwierząt trafił ekstremalnie wychudzony i odwodniony piesek w typie Yorkshire teriera. Słaniającego się na nogach psiaka znalazł przechodzień niemal w centrum Warszawy. Wiele wskazuje na to, że piesek mógł zostać wyrzucony przez jakiegoś pseudohodowcę, gdy z wiekiem przestał być użyteczny.
Strona 4 z 8« Pierwsza...23456...Ostatnia »