Zaniedbana… bo Pani odeszła

Zaniedbana… bo Pani odeszła

Inspektorzy Straży dla Zwierząt w Polsce po otrzymaniu anonimowego telefonu przeprowadzili interwencje w mieszkaniu na Warszawskim Bródnie. Na miejscu zastali kolejne zwierzę potrzebujące szybkiej pomocy lekarza weterynarii.
Na pomoc! Na ratunek!

Na pomoc! Na ratunek!

Kolejna interwencja, kolejna historia psa niepotrzebnego, wykluczonego, pozostawionego samemu sobie. Kolejny raz człowiek pokazał, ile jest warte wg niego psie życie!!!
Skóra i kości…

Skóra i kości…

W nocy z 12-tego na 13-tego października 2016 r podjęliśmy interwencję z udziałem policji w Warszawie przy ul. Modlińskiej 207. Pies przywiązany do budy wychudzony, nie chodzący, ogólny stan zdrowia - wyniszczony. Pies został przewieziony do siedziby Straży dla Zwierząt przy ul. Wolskiej 60, gdzie udzielono mu pierwszej pomocy.
Zakopał, bo nie chciał leczyć…

Zakopał, bo nie chciał leczyć…

W Warszawie, w dzielnicy Wawer doszło do skandalicznego zachowania właściciela psa, który zamiast podjąć leczenie, żywcem na oczach dzieci zakopał psa. Straż dla Zwierząt w Polsce podjęła natychmiastową interwencję. Na miejsce zdarzenia przybyła również policja wraz z zespołem policji technicznej w celu zebrania materiału dowodowego.
Wychudzona suczka

Wychudzona suczka

Inspektorzy Sdz dokonali interwencji na terenie Warszawy, odebrali suczkę skrajnie wycieńczoną, odwodnioną i wychudzoną. Szona przebywała w warunkach skrajnie niesprzyjających. Właściciel dopuścił się zaniedbań higienicznych oraz zdrowotnych psa, który był brudny, cuchnący moczem oraz miał bardzo duże problemy z poruszaniem z powodu wyniszczenia.
Grzywacz – Interwencja

Grzywacz – Interwencja

Inspektorzy Straży dla Zwierząt podjęli jedną z wielu interwencji na terenie Warszawy. Po przyjeździe pod wskazany adres zastali na miejscu niewielkiego, bardzo zaniedbanego psiaka w typie grzywacza chińskiego długowłosego. Zwierzak był brudny, śmierdzący, skołtuniony, miał przerośnięte pazury i problemy z poruszaniem się, a jego oczy były w tragicznym stanie.
Strona 2 z 812345...Ostatnia »