Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszej fundacji wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc zwierzętom. Staramy się promować naszą działalność i dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Miał być Mikołaj na ”Bank”… i był

Miał być Mikołaj na ”Bank”… i był

Serdeczne podziękowania dla Mikołaja z DIN i HelpLine z mBanku od zwierzaków za karmę, smakołyki, oraz niezliczoną ilość misek, zabawek, a także od wolontariuszy za pamięć o ich ciężkiej pracy a w szczególności ukłony dla Pani Kasi za zorganizowanie Mikołaja.
Historia zatoczyła krąg…

Historia zatoczyła krąg…

Pamiętacie historię Farta - niedużego psiaka, który trafił pod naszą opiekę 10-go września dotkliwie pogryziony przez 4 wałęsające się psy? Rany były poważne i leczenie trwało kilka tygodni, przez kilka pierwszych dni piesek był tak obolały, że nie miał apetytu, nie chciał wychodzić na spacery, ale pod troskliwą opieką naszych lekarzy i wolontariuszy z dnia na dzień jego stan się poprawiał i wracała mu chęć do życia.
Pchły i kleszcze idźcie precz – mamy dary z firmy „Pess”!

Pchły i kleszcze idźcie precz – mamy dary z firmy „Pess”!

Odzew na apel o pomoc po odebraniu 72 kotów z pseudohodowli od początku był ogromny i z całej Polski otrzymujemy wsparcie rzeczowe i finansowe zarówno od osób prywatnych, jak i firm. O to, byśmy mogli skutecznie walczyć z pchłami i kleszczami i zapobiegać inwazjom tych pasożytów u naszych zwierząt oraz w pomieszczeniach, w których przebywają, zatroszczyła się Wytwórnia Chemiczna PESS z Krakowa.
Kolejny super dar…

Kolejny super dar…

Serdeczne podziękowania za dar od ludzi wielkiego serca; firmie Prezent dla Kota. Za przekazanie naszym kociakom nieodpłatnie ćwierć tony żwirku. Aby "tam gdzie król chodzi piechota" było prostsze i czystsze.
Lampa Wooda dla lecznicy – będzie pomoc w diagnostyce

Lampa Wooda dla lecznicy – będzie pomoc w diagnostyce

Grono naszych sprzymierzeńców i darczyńców stale się poszerza. W ostatnich dniach dołączyła do niego firma "Benefit - Optyka i Oświetlenie" przekazując w darze dla Centrum Zdrowia Zwierząt lampę Wooda, która znacznie ułatwi diagnostykę schorzeń dermatologicznych u naszych podopiecznych.
Dar od księgarni – wielki gest, doposażamy Centrum Zdrowia Zwierząt

Dar od księgarni – wielki gest, doposażamy Centrum Zdrowia Zwierząt

Mamy wielką przyjemność poinformować, że do grona naszych darczyńców dołączyła sieć księgarni edukacyjno-językowych "Polanglo". Przekazana przez firmę darowizna umożliwiła nam zakup niezbędnej aparatury weterynaryjnej.
Strona 5 z 19« Pierwsza...34567...10...Ostatnia »