Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszej fundacji wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc zwierzętom. Staramy się promować naszą działalność i dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Czy chciał zamrozić psa…?

Czy chciał zamrozić psa…?

Inspektorzy Straży dla Zwierząt w Polsce otrzymali zgłoszenie, iż w zamarzniętym i ośnieżonym samochodzie przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, zamknięty jest pies owczarek niemiecki. Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Inspektorzy powiadomili Policję, która po przyjeździe na miejsce ustaliła na podstawie nr rejestracyjnych dane właściciela, patrol Policji udał się po właściciela, który otworzył samochód.
Miał być Mikołaj na ”Bank”… i był

Miał być Mikołaj na ”Bank”… i był

Serdeczne podziękowania dla Mikołaja z DIN i HelpLine z mBanku od zwierzaków za karmę, smakołyki, oraz niezliczoną ilość misek, zabawek, a także od wolontariuszy za pamięć o ich ciężkiej pracy a w szczególności ukłony dla Pani Kasi za zorganizowanie Mikołaja.
Historia zatoczyła krąg…

Historia zatoczyła krąg…

Pamiętacie historię Farta - niedużego psiaka, który trafił pod naszą opiekę 10-go września dotkliwie pogryziony przez 4 wałęsające się psy? Rany były poważne i leczenie trwało kilka tygodni, przez kilka pierwszych dni piesek był tak obolały, że nie miał apetytu, nie chciał wychodzić na spacery, ale pod troskliwą opieką naszych lekarzy i wolontariuszy z dnia na dzień jego stan się poprawiał i wracała mu chęć do życia.
Pchły i kleszcze idźcie precz – mamy dary z firmy „Pess”!

Pchły i kleszcze idźcie precz – mamy dary z firmy „Pess”!

Odzew na apel o pomoc po odebraniu 72 kotów z pseudohodowli od początku był ogromny i z całej Polski otrzymujemy wsparcie rzeczowe i finansowe zarówno od osób prywatnych, jak i firm. O to, byśmy mogli skutecznie walczyć z pchłami i kleszczami i zapobiegać inwazjom tych pasożytów u naszych zwierząt oraz w pomieszczeniach, w których przebywają, zatroszczyła się Wytwórnia Chemiczna PESS z Krakowa.
Kolejny super dar…

Kolejny super dar…

Serdeczne podziękowania za dar od ludzi wielkiego serca; firmie Prezent dla Kota. Za przekazanie naszym kociakom nieodpłatnie ćwierć tony żwirku. Aby "tam gdzie król chodzi piechota" było prostsze i czystsze.
Lampa Wooda dla lecznicy – będzie pomoc w diagnostyce

Lampa Wooda dla lecznicy – będzie pomoc w diagnostyce

Grono naszych sprzymierzeńców i darczyńców stale się poszerza. W ostatnich dniach dołączyła do niego firma "Benefit - Optyka i Oświetlenie" przekazując w darze dla Centrum Zdrowia Zwierząt lampę Wooda, która znacznie ułatwi diagnostykę schorzeń dermatologicznych u naszych podopiecznych.
Strona 5 z 20« Pierwsza...34567...1020...Ostatnia »