Dar od księgarni – wielki gest, doposażamy Centrum Zdrowia Zwierząt

Dar od księgarni – wielki gest, doposażamy Centrum Zdrowia Zwierząt

Mamy wielką przyjemność poinformować, że do grona naszych darczyńców dołączyła sieć księgarni edukacyjno-językowych "Polanglo". Przekazana przez firmę darowizna umożliwiła nam zakup niezbędnej aparatury weterynaryjnej.
Pomóżmy pomagać…

Pomóżmy pomagać…

Przedszkolaki przy wielkiej pomocy Grona Pedagogicznego oraz rodziców zorganizowali akcję pomocy dla zwierząt. To wspaniale że dzieciaki są uwrażliwiane na pomoc naszym braciom mniejszym. Składamy serdeczne podziękowanie dla Grona Pedagogicznego za tą naukę.
Nowa wanna – dar wspaniały – będą psiaki o higienę dbały

Nowa wanna – dar wspaniały – będą psiaki o higienę dbały

Kolejny raz przekonaliśmy się o wielkim sercu naszych sprzymierzeńców z Fundacji BRE Banku, która od 15 lat prowadzi szerokie działania na rzecz potrzebujących i pokrzywdzonych oraz wspiera różne inicjatywy i organizacje społeczne służące poprawie losu zarówno ludzi, jak i zwierząt.
Koci los

Koci los

W dniu 20-05-2013 Straż dla Zwierząt w Polsce z nakazu prokuratorskiego przy udziale Policji odebrała koty od osoby, która bez minimum kontroli sanitarnej i lekarza weterynarii zajmowała się procederem rozmnażania. Koty chore (m.in. ropomacicze, koci katar, białaczka), zarobaczone, odwodnione, wyczerpane fizycznie i psychicznie wymagają długotrwałego i kosztownego leczenia.
Nowy kierunek w zespole szkół

Nowy kierunek w zespole szkół

W Zespole Szkół we Wroniu przybędzie w służbach mundurowych nowy kierunek Straż dla Zwierząt jest to pierwsza szkoła w Polsce, która przygotuje pierwszych inspektorów ds. ochrony zwierząt w Polsce.
Raport weterynaryjny

Raport weterynaryjny

"Jak życzliwy doktor House...". Opinia i oczekiwania właścicieli zwierząt wobec lekarzy weterynarii - tytuł niniejszego raportu może początkowo wzbudzać pewne wątpliwości, bo co wspólnego z weterynarią ma wymieniona w tytule popularna postać filmowa, której usposobienie bynajmniej nie należało do życzliwych?
Strona 5 z 19« Pierwsza...34567...10...Ostatnia »