Zaniedbana… bo Pani odeszła

Zaniedbana… bo Pani odeszła

Inspektorzy Straży dla Zwierząt w Polsce po otrzymaniu anonimowego telefonu przeprowadzili interwencje w mieszkaniu na Warszawskim Bródnie. Na miejscu zastali kolejne zwierzę potrzebujące szybkiej pomocy lekarza weterynarii.
Medal od Ministra Sprawiedliwości

Medal od Ministra Sprawiedliwości

Podczas obchodów święta służby więziennej Komendant Główny Straży dla Zwierząt w Polsce st. insp. Andrzej Kucharski, został odznaczony brązową odznaką za zasługi, przez Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz Z-ca Komendanta Głównego Mateusz Janda wyróżniony przez Dyrektora Okręgowego Służby więziennej w Warszawie płk Annę Osowską Rembecką.
Bestialsko zamordowany [18+]

Bestialsko zamordowany [18+]

W dniu 29 stycznia 2016 r. w Wałbrzychu przy szkole nr 10 ul. Ogrodowa właściciel udał się na swoją działkę, gdzie znajdował się pies, ale niestety psa w kojcu nie było, była natomiast krew. Pan Marian postanowił rozejrzeć się po terenie i odszukać psa. Znalazł, ale pies już niestety nie żył.
Rudolf, potrącony przez samochód

Rudolf, potrącony przez samochód

Jelonek "Rudolf", bo tak został dziś nazwany przez Straż dla Zwierząt w Polsce, został potrącony przez samochód w miejscowości Czosnów. Nikt nie chciał pomóc, miejscowy weterynarz zalecił pozostawić w lesie to go psy zjedzą, koło łowieckie odmówiło bo za mały. Straż dla Zwierząt interweniowała i przewiozła go do Ośrodka Resocjalizacyjno-Socjalizacyjnego przy zakładzie karnym w Stawiszynie.
Wielkie otwarcie Centrum Resocjalizacji i Socjalizacji

Wielkie otwarcie Centrum Resocjalizacji i Socjalizacji

1 października 2015 r. odbyła się uroczystość otwarcia pierwszego w Polsce i Europie Centrum Resocjalizacji i Socjalizacji przy Zakładzie Karnym w Stawiszynie.
Zwierzaki w naszym Raju

Zwierzaki w naszym Raju

Tak wygląda codzienne życie zwierząt pod opieką skazanych, wszystkie zwierzęta są otoczone gorącą miłością. To pierwszy w Europie ośrodek, który wymaga dużych nakładów finansowych na rozbudowę kojców dla psów, kociarni, wolier, boksów angielskich, budynek administracyjno-weterynaryjny.
Strona 2 z 1912345...10...Ostatnia »