Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszej fundacji wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc zwierzętom. Staramy się promować naszą działalność i dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Święty Mikołaj zawitał do naszych zwierzaków

Święty Mikołaj zawitał do naszych zwierzaków

Serdeczne podziękowania dla firmy Forza10 za świąteczne prezenty w postaci karmy dla naszych podopiecznych. Już słychać w koło chrupanie i mlaskanie.
TO WSZYSTKO DZIĘKI WAM – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

TO WSZYSTKO DZIĘKI WAM – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Z dumą informujemy o wybudowaniu boksów dla naszych podopiecznych dzięki hojności wszystkich darczyńców. Teraz możemy pomóc jeszcze większej ilości cierpiących zwierząt. Nigdy nas nie zawiedliście za co serdecznie dziękujemy. Liczymy na dalszą pomoc przy zabudowaniu pozostałej części szpitala.
Nowa odsłona strony internetowej SdZ

Nowa odsłona strony internetowej SdZ

Dla Państwa wygody zmieniamy stronę internetową. Dołożymy wszelkich starań, aby nowa strona była dla Państwa atrakcyjna i aktualna. Przez pewien czas niektóre kategorie nie będą dostępne. Cały czas pracujemy nad migracją i aktualizacją.
Pomóżcie ogrzać nasze zwierzaki

Pomóżcie ogrzać nasze zwierzaki

Straż dla Zwierząt, adaptując nowy budynek do swoich potrzeb, zdołała ukończyć już centralne ogrzewanie. W pomieszczeniach przeznaczonych dla zwierząt i w pokoju wolontariuszy zamontowaliśmy kaloryfery. W piwnicy dumnie stoi serce naszego centralnego ogrzewania - piec. Ale żeby kaloryfery zaczęły oddawać ciepło potrzebne nam paliwo opałowe.
Bezwzględne więzienie za brutalne zabicie psa

Bezwzględne więzienie za brutalne zabicie psa

Na karę roku i dziesięciu miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności skazał Sąd Rejonowy w Kielcach 54-letniego mieszkańca Jaworzni-Zagórza. To kara łączna za zabicie psa, znęcanie się nad żoną i znieważenie policjantów. Oskarżony musi też zapłacić nawiązkę w wysokości 700 zł na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK

Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK

I my także byliśmy wśród wielu osób, jakie zebrały się pod GPW na Nowym Świecie. Z flagami, plakatami i transparentem, na którym wypisane jest motto Straży dla Zwierząt „Zwierze nie jest rzeczą” ruszyliśmy pod Sejm, aby zamanifestować nasze poparcie dla nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt. W marszu udział wzięły organizacje pro zwierzęce oraz miłośnicy zwierząt.
Strona 19 z 20« Pierwsza...10...1617181920