Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszej fundacji wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc zwierzętom. Staramy się promować naszą działalność i dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota. Bądźcie z nami!

Wizyta Mikołajków

Wizyta Mikołajków

Pomoc zwierzętom można nieść na wiele sposobów, jednym z nich jest zbiórka karmy, żwirku, środków czystości oraz posła dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy Gimnazjum nr. 46 w Warszawie za okazane serce i złożone dary mikołajkowe.
Dzwonki sań Mikołaja już słychać u naszych zwierzaków

Dzwonki sań Mikołaja już słychać u naszych zwierzaków

To doprawdy magia, jeszcze do Świąt ponad miesiąc a nasze Stowarzyszenie już odwiedził Święty Mikołaj i przyniósł spore paczki!
Ogromna radość, wspaniała wizyta Animalpastora

Ogromna radość, wspaniała wizyta Animalpastora

Wieczorem 16 listopada siedzibę Straży dla Zwierząt odwiedził wyjątkowy gość z Austrii - z wizytą duszpasterską przybył do nas Animalpastor Tomasz Jaeschke, jedyny w Europie (a może i na świecie) duszpasterz zwierząt.
Gorący apel do ludzi wielkiego serca

Gorący apel do ludzi wielkiego serca

Drodzy Przyjaciele, jak wiecie, Centrum Zdrowia Zwierząt zostało otwarte na początku października, więc funkcjonuje od niedawna. Już w ciągu dwóch pierwszych tygodni działalności pojawiło się wielu czworonożnych pacjentów - głównie psów i kotów z interwencji.
Kolejny miły, ciepły i kochany Ambasador naszych zwierzaków

Kolejny miły, ciepły i kochany Ambasador naszych zwierzaków

24 października 2012 r. do siedziby Straży dla Zwierząt w Polsce przyjechała matka chrzestna naszych Bichonów - Beata Kawka. Komendant Główny Andrzej Kucharski oraz Honorowy Komendant Mateusz Janda oprowadzili aktorkę po nowo otwartym Centrum Zdrowia Zwierząt. Najwięcej czasu Pani Beata spędziła z naszymi czworonogami, każdy został przytulony i wyściskany, była bardzo szczęśliwa że prawie wszystkie Bichony znalazły już nowy dom.
Zagryzające się psy…

Zagryzające się psy…

Inspektorzy SdZ przeprowadzili interwencję w miejscowości Baniocha pod Piasecznem. Według informacji zgłaszającego na terenie posesji znajduje się ok. 40 psów, które rozmnażają się w niekontrolowany sposób i często zagryzają się wzajemnie.
Strona 10 z 19« Pierwsza...89101112...Ostatnia »