Co nowego w naszym stowarzyszeniu dla zwierząt?

Wszystkich miłośników psów, kotów oraz wszelkich zwierzątek zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Regularnie umieszczamy relacje z interwencji Straży dla Zwierząt, najnowszych działań lecznicy weterynaryjnej oraz wszelkich akcji, w których uczestniczymy. W naszej fundacji wiele się dzieje, a wszystko po to, by móc nieść jak największą pomoc zwierzętom. Staramy się promować naszą działalność i dotrzeć do darczyńców oraz ludzi dobrego serca – do tych, którzy nas wspomogą, przekazując środki pomocy lub adoptując psa czy kota, a także inne zwierzęta. Bądźcie z nami!

Straż dla Zwierząt poleca

Straż dla Zwierząt poleca

Straż dla Zwierząt w Polsce objęła honorowym patronatem książkę autorstwa naszego rzecznika Toma Justyniarskiego pt: "Psie Troski, czyli o wielkiej przyjaźni na dwa serca i cztery łapy". Książka ta, to świetna współczesna nowela, która uczy jak kochać zwierzęta.
Akcja Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę

Akcja Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę

Zapraszamy serdecznie wszystkie szkoły oraz przedszkola z województwa mazowieckiego i okolic do konkursu Pomóż Zwierzętom Przetrwać Zimę. Nagrodą jest odznaka Strażnika dla Zwierząt wręczona przez Komendanta Głównego Straży dla Zwierząt oraz Certyfikatu Opiekuna Zwierząt.
Porządna robota naszego Ambasadora

Porządna robota naszego Ambasadora

Ambasador Straży dla Zwierząt - Pani Beata Kawka czynnie poszukuje domów dla naszych podopiecznych. W dniu dzisiejszym ta śliczna młodziutka suczka pojechała do nowych właścicieli, do domu, który Pani Beata osobiście sprawdziła.
Pomóżmy Bartkowi przetrwać i dać wyzdrowieć…

Pomóżmy Bartkowi przetrwać i dać wyzdrowieć…

W dniu dzisiejszym pod skrzydła Straży dla Zwierząt trafił pies Bartek przywieziony przez patrol Policji. Ma on olbrzymiego guza nowotworowego na brzuchu, czeka go skomplikowana i kosztowna operacja poprzedzona specjalistycznymi badaniami. Właściciel psa w stanie upojenia alkoholowego trafił do Izby Wytrzeźwień.
Wizyta Mikołajków

Wizyta Mikołajków

Pomoc zwierzętom można nieść na wiele sposobów, jednym z nich jest zbiórka karmy, żwirku, środków czystości oraz posła dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy Gimnazjum nr. 46 w Warszawie za okazane serce i złożone dary mikołajkowe.
Dzwonki sań Mikołaja już słychać u naszych zwierzaków

Dzwonki sań Mikołaja już słychać u naszych zwierzaków

To doprawdy magia, jeszcze do Świąt ponad miesiąc a nasze Stowarzyszenie już odwiedził Święty Mikołaj i przyniósł spore paczki!
Strona 10 z 20« Pierwsza...89101112...20...Ostatnia »