Straż dla Zwierząt poleca

psie troski Straż dla Zwierząt w Polsce objęła honorowym patronatem książkę autorstwa naszego rzecznika Toma Justyniarskiego pt: „Psie Troski, czyli o wielkiej przyjaźni na dwa serca i cztery łapy”.
Książka ta, to świetna współczesna nowela, która uczy jak kochać zwierzęta. To historia przyjaźni chłopca i psa, która poruszy nawet najtwardsze serce. Ta książka to wzruszenie, prawdziwe emocje i życiowa prawda.

Opis: Pies ze schroniska, pomimo swojej traumy i choroby sierocej okazuje się najlepszym przyjacielem człowieka. Ta więź psa z dzieckiem jest piękną przyjaźnią na lata, o jakiej marzy chyba każdy. Trzeba jednak dołożyć starań, aby tak się stało. Początki jednak nie zawsze są różowe. „Psie troski…” to nowela edukacyjna dla dzieci i starszych. Z pewnością doczekamy się już wkrótce ekranizacji tej wzruszającej noweli.

To kandydat na lekturę szkolną. „Psie troski…” uczą wrażliwości, opiekuńczości i odpowiedzialności. To świetna lektura z zaskakującymi wątkami, mądrymi myślami, a nawet cytatami. Książka dodatkowo zawiera audiobooka i specjalnie skomponowaną na tę okazję piosenkę pt.: „Radosne szczekanie”. Audiobooka czyta Piotr Grabowski, znany i lubiany polski aktor, piosenkę śpiewa Sławek Komuda, prywatnie przyjaciel autora od wielu lat.

Na okładce znajduje się ilustracja 12 letniej Zuzi Ptasznik spod Tarnowa, która wygrała ogólnopolski konkurs na ilustrację do książki „Psie troski”. W sumie wpłynęło ponad 17 tys. prac. Najlepsze obrazki są załączone jako ilustracje w tej książce.

O autorze:Tom Justyniarski – rzecznik prasowy Straży dla Zwierząt, pedagog, trener, podróżnik (zwiedził ponad 60 krajów świata), a przede wszystkim miłośnik dzieci i zwierząt. Pomysłodawca pierwszego w Polsce i w Europie „Okienka Życia dla zwierząt”. Współautor bestsellera „Poznaj Męskie Sekrety”.

Daj łapę, przybij piątkę – za przyjaźń psa i człowieka!

Książka Toma Justyniarskiego pt.: „Psie Troski” nauczy Twoje dziecko jak być kochającym człowiekiem! Audiobooka czyta Piotr Grabowski! polecam Beata Kawka. „Psie troski” z autografem można zamówić na www.psietroski.pl